Nákup a objednávka
Elektrické vŕtacie kladivo Bosch GBH 240 F 0611273000
Elektrické vŕtacie kladivo Bosch GBH 240 F 0611273000 predstavuje nový štandard pri vŕtaní do betónu. Vďaka optimalizovanej prevodovke dosahuje najvyššiu rýchlosť vŕtania vo svojej triede, čo zaisťuje efektívnu a rýchlu prácu.
Tento model je vybavený výkonným 790W motorom, ktorý poskytuje vyššiu odolnosť a výkonnosť pri náročných úlohách. Motor je navrhnutý tak, aby zvládal dlhodobé zaťaženie, čím predlžuje životnosť nástroja a zvyšuje jeho spoľahlivosť.
Bosch GBH 240 F je tiež konštruovaný s ohľadom na ľahkú údržbu a zameniteľnosť náhradných dielov. Mytrá konštrukcia umožňuje jednoduchú výmenu dielov, čo minimalizuje prevádzkové náklady a uľahčuje servis nástroja.
| Kategória | Elektrická vrtací kladiva |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 2.9 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 790 W |
| Sila úderu | 2,7 J |
| Maximálna hĺbka vŕtania | 68 mm |
| Maximálne otáčky | 930 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 68 mm |
| Frekvencia príklepu | 4200 min-1 |
| Upínanie nástroja | SDS + |
| Rozmery balenia | 35.0 x 11.0 x 45.0 cm |