Nákup a objednávka
Elektrické kombinované kladivo Makita HR2630T
Elektrické kombinované kladivo Makita HR2630T je vybavené prachotesným systémom upínania SDS-PLUS, ktorý zaisťuje dlhú životnosť a spoľahlivosť nástroja. Kladivo má rovnaký moment na otáčanie v smere doprava aj doľava, čo zvyšuje jeho univerzálnosť pri rôznych úlohách. Cik-cak povrstvenie vinutia rotora a práškové povrstvenie statora účinne chráni stroj proti prachu.
Makita HR2630T ponúka tri rôzne funkcie:vŕtanie s príklepom, vŕtanie a kosenie, čo umožňuje širokú škálu použitia pri stavebných a renovačných prácach. Obmedzovač momentu chráni používateľa a stroj pred spätným rázom, čím zvyšuje bezpečnosť a komfort pri práci.
Toto kladivo je ideálnou voľbou pre profesionálov i domácich majstrov, ktorí hľadajú spoľahlivé a všestranné náradie pre náročné pracovné podmienky. Robustná konštrukcia a pokročilé ochranné prvky zaisťujú dlhú životnosť a vysokú výkonnosť nástroja. Otáčky naprázdno: 0 - 1.200 min-1. J
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrická kombinovaná kladiva |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 800 W |
| Sila úderu | 2,4 J |
| Maximálne otáčky | 1200 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 32 mm |
| Frekvencia príklepu | 4600 min-1 |
| Upínanie nástroja | SDS + |
| Rozmery balenia | 13.0 x 31.0 x 48.0 cm |