Nákup a objednávka
Elektrické kombinované kladivo Makita HR2631F
Elektrické kombinované kladivo Makita HR2631F je vybavené upínaním nástroja upraveným pre systém SDS-PLUS, čo umožňuje jednoduchú a rýchlu výmenu nástrojov. Kladivo ponúka tri funkcie: vŕtanie s príklepom, vŕtanie a kosenie, čo poskytuje široké možnosti využitia pri rôznych stavebných a renovačných prácach. Preklzová spojka chráni obsluhu v prípade blokovania nástroja, čím zvyšuje bezpečnosť práce. Kladivo má rovnaký moment pre otáčanie v smere doprava aj doľava, čo zvyšuje jeho univerzálnosť.
Makita HR2631F je ideálnou voľbou pre profesionálov aj náročných domácich majstrov, ktorí hľadajú spoľahlivé a efektívne náradie. Robustná konštrukcia a pokročilé ochranné prvky zaisťujú dlhú životnosť a vysokú výkonnosť nástroja, čo z neho robí neoceniteľného pomocníka na každom stavenisku.
| Kategória | Elektrická kombinovaná kladiva |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3.4 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 800 W |
| Sila úderu | 4600 |
| Maximálne otáčky | 1200 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 32 mm |
| Frekvencia príklepu | 4600 min-1 |
| Upínanie nástroja | SDS + |
| Rozmery balenia | 12.0 x 31.0 x 42.0 cm |