Nákup a objednávka
Elektrické vŕtacie kladivo Makita HR2470
Elektrické kombinované kladivo Makita HR2470 je vybavené prachotesným systémom upínania SDS-PLUS, ktorý zaisťuje dlhú životnosť a spoľahlivosť nástroja. Kladivo poskytuje rovnaký moment pre otáčanie v smere doprava aj doľava, čo zvyšuje jeho univerzálnosť pri rôznych úlohách. Cik-cak povrstvenie vinutia rotora a práškové povrstvenie statora chráni stroj efektívne proti prachu.
Makita HR2470 ponúka tri rôzne funkcie: vŕtanie s príklepom, vŕtanie alebo kosenie, čo umožňuje široké spektrum použitia pri stavebných. Obmedzovač momentu chráni používateľa a stroj pred spätným rázom, čo zvyšuje bezpečnosť a komfort pri práci.
Toto kladivo je ideálnou voľbou pre profesionálov i domácich majstrov hľadajúcich spoľahlivé a všestranné náradie pre náročné pracovné podmienky. Robustná konštrukcia a pokročilé ochranné prvky zaisťujú dlhú životnosť a vysokú výkonnosť nástroja. SDS-plus
Výhody:
| Kategória | Elektrická kombinovaná kladiva |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 2.9 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 780 W |
| Sila úderu | 2,4 J |
| Maximálne otáčky | 4500 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 32 mm |
| Frekvencia príklepu | 4500 min-1 |
| Upínanie nástroja | SDS + |
| Rozmery balenia | 12.0 x 31.0 x 46.0 cm |