Nákup a objednávka
Elektrické kombinované kladivo Makita HR2470X16
Elektrické kombinované kladivo Makita s príkonom 0,78 kW má 3 režimy, medzi ktorými je možné prepínať. Vie vŕtanie, vŕtanie s príklepom alebo kosenie. Toto profi kladivo je vybavené obmedzovačom momentu, ktorý chráni používateľa a stroj pred spätným rázom. Ďalšie prednosti je prepínateľný ľavý a pravý chod. Prepínač smeru otáčania je umiestnený v zadnej časti kladiva nad rukoväťou.
Cik-cak prevrstvenie vinutia rotora a práškové prevrstvenie statora ideálne chráni stroj proti prachu. Súčasťou balenia je praktický kufor.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrická kombinovaná kladiva |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.9 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 780 W |
| Dĺžka kábla | 1.8 m |
| Vŕtací výkon priemer | 65 mm |
| Sila úderu | 2,4 J |
| Maximálne otáčky | 1100 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 65 mm mm |
| Frekvencia príklepu | 4500 min-1 |
| Upínanie nástroja | SDS + |
| Rozmery balenia | 8.0 x 22.0 x 37.0 cm |