Nákup a objednávka
Elektrická vŕtačka s príklepom Bosch GSB 16 RE 060114E500
Výkonná príklepová vŕtačka Bosch s 750 W motorom, ktorý zaisťuje najrýchlejší postup práce. S kompaktnou konštrukciou je navrhnutá pre optimálnu manipuláciu, čo umožňuje pohodlné a precízne vŕtanie vo všetkých situáciách.
Táto vŕtačka disponuje robustným kovovým krytom prevodovky, čo zaisťuje dlhú životnosť nástroja a spoľahlivý výkon aj pri náročných úlohách. S Bosch GSB 16 RE získate spoľahlivý a výkonný nástroj, ktorý vám umožní rýchly postup práce s maximálnou efektivitou. Nm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vŕtačky s príklepom |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.2 kg |
| Hladina akustického výkonu | 110 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 750 W |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Maximálne otáčky | 2800 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 30 mm |
| Frekvencia príklepu | 47600 min-1 |
| Rozmery balenia | 35.0 x 11.0 x 37.0 cm |