Nákup a objednávka
Elektrická príklepová vŕtačka Makita HP2071J
Elektrická príklepová vŕtačka Makita HP2071J je silná a výkonná. S dvojrýchlostnou prevodovkou a rýchloskľučovadlom vám poskytuje optimálnu flexibilitu pri práci. Výstražná kontrolka signalizuje poruchu kábla alebo spínača, čo zvyšuje bezpečnosť pri používaní. Ďalšia výstražná kontrolka upozorňuje na preťaženie, čo chráni nástroj a predlžuje jeho životnosť.
Funkcia ľavého a pravého chodu umožňuje ľahké prepínanie medzi ľavotočivým a pravotočivým smerom, zaisťujúce maximálne pohodlie pri práci. Preklzová spojka s dlhou životnosťou poskytuje spoľahlivý výkon a minimalizuje riziko poškodenia nástroja. Elektronická regulácia v 2-rýchlostnej prevodovke pridáva ďalšiu úroveň precíznosti a prispôsobiteľnosti. Skriňa prevodovky z hliníkového odliatku dodáva nástroju odolnosť a robustnosť.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vŕtačky s príklepom |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.5 kg |
| Hladina akustického výkonu | 110 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1010 W |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Maximálne otáčky | 2900 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 40 mm |
| Frekvencia príklepu | 58000 min-1 |
| Rozmery balenia | 40.0 x 11.0 x 30.0 cm |