Nákup a objednávka
Elektrická vŕtačka Makita 6412
Výkonná elektrická vŕtačka Makita s motorom o sile 450 W a nízkou hmotnosťou iba 1,3 kg, zaisťuje ľahkú manipuláciu a pohodlnú prácu aj po dlhšiu dobu. Vďaka svojej konštrukcii umožňuje prenos vŕtacieho tlaku v jednej priamke so osou vrtáka, čo vám poskytne precízne výsledky a efektivitu vŕtania.
Vypínač s elektronickou reguláciou, aretáciou stáleho chodu a možnosťou voľby ľavotočivého či pravotočivého chodu zaisťuje maximálnu kontrolu nad vašou prácou. Ozubené skľučovadlo potom garantuje pevné uchytenie vrtáka a bezproblémovú manipuláciu.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vŕtačky bez príklepu |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.3 kg |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 450 W |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1,5-10 mm |
| Maximálne otáčky | 3400 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 25 mm |
| Rozmery balenia | 8.0 x 24.0 x 27.0 cm |