Nákup a objednávka
Elektrická vrtačka Makita DP4010
Elektrická vrtačka Makita DP4010 je spolehlivý nástroj s vypínačem s elektronickou regulací, který nabízí aretaci stálého chodu a možnost volby mezi L/P chodem. Díky pevné hliníkové skříni převodovky a zesílené válcové skříni motoru je schopna snést nejvyšší zatížení.
Nastavitelné otáčky pomocí regulačního kolečka umožňují přizpůsobení rychlosti práce podle konkrétního úkolu. Makita DP4010 je ideální volbou pro profesionální uživatele, kteří očekávají spolehlivost, výkon a precizní výsledky při práci s elektrickou vrtačkou.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vŕtačky bez príklepu |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 80 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 720 W |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Maximálne otáčky | 2900 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 40 mm |
| Rozmery balenia | 35.0 x 25.0 x 8.0 cm |