Nákup a objednávka
Elektrická vrtačka Makita 6413
S elektrickou vrtačkou Makita 6413 získáte dobře ovladatelný nástroj s výkonným motorem o síle 450 W, který vám poskytne dostatek síly pro vaše vrtací úkoly. Díky své konstrukci umožňuje přenos vrtacího tlaku v jedné přímce s osou vrtáku, což zajišťuje přesné a efektivní vrtání.
Vypínač s elektronickou regulací, aretací stálého chodu a možností volby levotočivého či pravotočivého chodu vám poskytne maximální kontrolu nad vaší prací. Rychlosklíčidlo pak usnadní a urychlí výměnu vrtáků, což zvyšuje vaši produktivitu.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vŕtačky bez príklepu |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.3 kg |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 450 W |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1,5-10 mm |
| Maximálne otáčky | 3400 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 25 mm |
| Rozmery balenia | 7.0 x 27.0 x 24.0 cm |