Nákup a objednávka
Elektrická uhlová brúska Milwaukee AG 800-125 E 4933451211
Elektrická uhlová brúska Milwaukee AG 800-125 E predstavuje spoľahlivý. Výkonný 800 W motor, ktorý je napriek svojmu výkonu zabudovaný do ľahkého tela s hmotnosťou iba 2,0 kg. Vďaka tejto nízkej hmotnosti je brúska ideálna pre dlhodobejšiu prácu bez nadmernej únavy.
Brúska vyniká svojim kompaktným a štíhlym dizajnom s celkovou dĺžkou iba 194 mm, čo zaisťuje ľahkú manipuláciu aj v horšie prístupných miestach.
je vybavená funkciou Line lock out, ktorá zabraňuje nechcenému spusteniu nástroja po výpadku prúdu. Plynulý rozbeh zaisťuje jemný štart, ktorý prispieva k presnosti práce a predlžuje životnosť nástroja. Konštrukcia brúsky zahŕňa odolné oceľové prevody s dlhou životnosťou a premyslený systém chladenia s chránenými vstupnými otvormi pre vzduch. Prakticky riešená plochá kovová hlava prevodovky poskytuje vynikajúci výhľad na obrábaný materiál a umožňuje optimálnu hĺbku rezu aj v obmedzených priestoroch.Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické uhlové brúsky |
| Výrobca | Milwaukee / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 800 W |
| Maximálne otáčky | 11500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Hĺbka rezu | 33 mm |
| Rozmery balenia | 12.0 x 10.0 x 32.0 cm |