Nákup a objednávka
Elektrická uhlová brúska Milwaukee AG 10-125 EK 4933451220
Elektrická uhlová brúska Milwaukee AG 10-125 EK disponuje príkonom funkciou mäkkého štartu, ktorá zaisťuje plynulé spustenie bez nežiaduceho spätného rázu. Odolný bezpečnostný kryt sa dá rýchlo a jednoducho nastaviť bez použitia náradia, čo zvyšuje pohodlie pri práci. Šikmý posuvný spínač umožňuje jednoduché ovládanie aj pri práci v rukaviciach.
Otáčky naprázdno dosahujú až 11 000 otáčok za minútu, vďaka čomu brúska zaisťuje rýchlu a efektívnu prácu. Tento vysoký výkon umožňuje hladký a presný rez alebo brúsenie bez zbytočného preťažovania nástroja.
Výhody:
Obsah balenia:
1x Elektrická uhlová brúska Milwaukee AG10-125EK| Kategória | Elektrické uhlové brúsky |
| Výrobca | Milwaukee / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Hmotnosť | 2.1 kg |
| Hladina akustického výkonu | 100 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1000 W |
| Dĺžka kábla | 4 m |
| Maximálne otáčky | 11000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Hĺbka rezu | 33 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 13.0 x 12.0 x 38.0 cm |