Nákup a objednávka
Rezný kotúč Makita 125 mm A60U E-03040-12
Rezný kotúč pre uhlové brúsky.
| Kategória | Rezné kotúče na kov priemer 125 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.0 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 13.0 x 13.0 x 1.0 cm |