Nákup a objednávka
Elektrická strunová kosačka GÜDE GRT 350F
Elektrická strunová kosačka GÜDE GRT 350F je ideálnou voľbou pre precíznu úpravu okrajov trávnika a dosekávanie ťažko dostupných záhonov. Vďaka svojmu premyslenému dizajnu a užívateľským funkciám vám umožní pohodlnú a efektívnu prácu na každej záhrade. Pohodlie pri práci zaručuje teleskopická vodiaca tyč s možnosťou nastavenia ideálnej pracovnej výšky a ergonomicky tvarovaná rukoväť na jednoduché ovládanie. O bezproblémovú prevádzku sa postará poloautomatický systém TIP-AUTOMATIC, vďaka ktorému sa sekacia struna odvíja jednoduchým poklepaním o trávnik.
Praktické pomocné držadlo a nízka hmotnosť 350F skvelého pomocníka pre každého, kto chce mať svoj trávnik dokonale upravený až do posledného detailu. trávnik
| Kategória | Elektrické strunové sekačky |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Hmotnosť | 1.4 kg |
| Funkcia | Nastavenie výšky rukoväte |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 350 W |
| Dĺžka kábla | 0.35 m |
| Priemer struny | 1,2 |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Otáčky strunovej hlavy | 12000 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 25 cm |
| Rozmery balenia | 42.0 x 21.0 x 60.0 cm |