Nákup a objednávka
Elektrická strunová kosačka FIELDMANN FZS 2306-E
Táto ľahká a tichá strunová kosačka s príkonom motora 350 W a strong>záberom kosenia 25 cm kosačka nedostala alebo kde je tráva príliš dlhá.
S kosačkou Fieldmann FZS 2306-E sa vďaka váhe 1,7 kg a nastaviteľnej rukoväti ľahko manipuluje. Teleskopická rukoväť umožňuje nastavenie dĺžky v rozmedzí 95 až 105 cm. Voliteľným príslušenstvom stroja je náhradná struna 60 m/1,4 mm. cm
| Kategória | Elektrické strunové sekačky |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 350 W |
| Priemer struny | 1,4 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Funkcie | Teleskopická rukoväť |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 25 cm |
| Maximálne otáčky | 12000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 11.0 x 86.0 x 21.0 cm |