Nákup a objednávka
Elektrická strunová kosačka EasyGrassCut 23 06008C1H01
Elektrická strunová kosačka Bosch EasyGrassCut 23 je pohodlná, ľahká konštrukcia na bezpracné dosiahnutie pôsobivých výsledkov. Ideálna na kosenie trávy a burín, zastrihávanie trávnikov a úprava okrajov trávnikov.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické strunové sekačky |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Hladina akustického výkonu | 90 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 280 W |
| Priemer struny | 1,6 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 23 cm |
| Maximálne otáčky | 12500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 23.0 x 13.0 x 47.0 cm |