Nákup a objednávka
Elektrická strunová kosačka FIELDMANN FZS 2107-E
Elektrická strunová kosačka FIELDMANN FZS 2107-E je skvelým pomocníkom pre rýchle dočistenie trávy na miestach, kam sa nedostane dlhá. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a tichej prevádzke je manipulácia s kosačkou mimoriadne jednoduchá a pohodlná. pozdĺž okrajov trávnika alebo okolo domu. Prácu uľahčuje poloautomatická strunová hlava – pokiaľ sa struna počas kosenia opotrebuje, stačí jemne poklepať hlavou kosačky o zem a struna sa automaticky odvinie.
Výhody:
| Kategória | Elektrické strunové sekačky |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.3 kg |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Hladina akustického výkonu | 91 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 250 W |
| Priemer struny | 1 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 22 cm |
| Maximálne otáčky | 12500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 11.0 x 38.0 x 20.0 cm |