Nákup a objednávka
Elektrická strunová sekačka EXTOL CRAFT 416125
Strunová kosačka je určená na udržiavanie záhradného trávnika, na úpravu okrajov trávnika a vyžínanie trávy v ťažko prístupných miestach
Nastavenie uhla hlavy kosačky umožňuje kosenie aj pri okrajoch trávnikov pozdĺž chodníkov, príjazdových ciest a pod. kosenie napr. pozdĺž steny Výhody:
Nastavenie uhla hlavy kosačky umožňuje kosenie aj pri okrajoch trávnikov pozdĺž chodníkov, príjazdových ciest a pod. kosenie napr. pozdĺž steny
Výhody:
| Kategória | Elektrické strunové sekačky |
| Výrobca | EXTOL CRAFT / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 1.6 mm |
| Hmotnosť | 2.2 kg |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 550 W |
| Priemer struny | 1,6 mm |
| Odvíjanie struny | Automatické |
| Funkcie | Teleskopická rukoväť , Vodiace koliesko , Nastaviteľný uhol hlavy |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 30 cm |
| Rozmery balenia | 24.0 x 11.0 x 95.0 cm |