Elektrická strunová kosačka Bosch EasyGrassCut 26 06008C1J01
Elektrická strunová kosačka Bosch EasyGrassCut 26 prináša ľahkú a vyváženú konštrukciu pre jednoduché a pohodlné ovládanie. Poloautomatická strunová hlava bez starostí eliminuje potrebu ručného nastavovania. S vysoko výkonným motorom a pevnou odolnou strunou dosahuje ideálne výsledky. Skvele sa hodí na kosenie trávy a burín, zastrihovanie trávnikov a precíznu úpravu okrajov trávnika.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické strunové sekačky |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Záber | 26 cm |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Funkcia | Nastavenie výšky rukoväte |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Hladina akustického výkonu | 91 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 280 W |
| Priemer struny | 1,6 |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Funkcie | Teleskopická rukoväť |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 26 cm |
| Rozmery balenia | 22.0 x 13.0 x 47.0 cm |