Nákup a objednávka
Elektrická strunová kosačka Riwall PRO RELT 5530
Skvelý pre dokončovacie práce po kosení – dosekávanie okolo obrubníkov, múrikov, bazénov, kríkov a ďalších menších plôch. Nastaviteľný sklon uhla hlavy, napr. pri kosení pod kríkmi, lavičkou a pod.
Ochrana proti poškodeniu rastlín pri kosení a vymedzovacia zarážka pri kosení v blízkosti steny, obrubníkov a pod., ktorá bráni ich poškodeniu. Výškovo nastaviteľná predná rukoväť. Teleskopické nastavenie dĺžky vodiacej tyče pre rôzne výšky postáv.
Veľký bezpečnostný spínač s malým odporom výrazne odďaľuje únavu v ruke pri dlhšie trvajúcej práci. Strunová hlava s automatickým nastavením dĺžky struny jednoduchým úderom o zem. Úchyt kábla zamedzujúci jeho poškodeniu. Ľahký a obratný stroj vhodný aj pre ženy. Otáčky: 11000 ot/min Struna: 2x 1,4 mm Typ rukoväte: T, nastaviteľná
| Kategória | Elektrické strunové sekačky |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.5 kg |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 550 W |
| Priemer struny | 1,4 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Funkcie | Teleskopická rukoväť , Nastaviteľný uhol hlavy |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 29 cm |
| Maximálne otáčky | 11000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 18.0 x 12.0 x 90.0 cm |