Nákup a objednávka
Elektrická pokosová píla Bosch GTM 12 JL 0601B15001
Kombinovaná stolná okružná, kapovacia a pokosová píla Bosch GTM 12 JL predstavuje všestranný pílový okrúhly nástroj aj, ktorý v sebe spája funkcie.
Táto píla umožňuje presnú prácu vďaka integrovanému laseru, ktorý zaisťuje presné vedenie rezu. Je vybavená výkonným motorom s výkonom 1 800 W, čo umožňuje rýchly a efektívny pracovný postup. Píla ponúka hĺbku rezu až 95 mm pri použití funkcie pokosu a výšku rezu až 51 mm pri použití funkcie stolnej píly. Rezná kapacita 0°: 95 x 150 mm Rezná kapacita 45° uhla: 48 ° L / 48 ° P
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické pokosové píly |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 305 mm |
| Hmotnosť | 21 kg |
| Hladina akustického výkonu | 104.5 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1800 W |
| Maximálne otáčky | 3800 ot/min. |
| Priemer kotúča | 305 mm |
| Hĺbka rezu | 95 mm |
| Rozmery balenia | 60.0 x 46.0 x 70.0 cm |