Nákup a objednávka
Elektrická pokosová píla s laserom Makita LS1219L
Elektrická pokosová píla s laserom Makita LS1219L s inovatívnou technológiou DXT (Deep eXact Cutting Techn diagonálne až 203 mm a vertikálne až 165 mm. Nová konštrukcia posunu pílového kotúča navyše šetrí miesto, pretože nevyžaduje priestor za pílou.
Široká základňa poskytuje maximálnu stabilitu a presnosť aj pri dlhších rezoch, zatiaľ čo novo riešené nastavenie pokosového a úkosu vám. Laserová ryska línie rezu zaisťuje vždy dokonalé vedenie rezu a nové robustné pravítko odolné proti nárazu pridáva na istote pri práci. Navyše je píla vybavená veľmi účinným systémom odsávania prachu, ktorý udržuje pracovné prostredie čisté.
Makita LS1219L je vybavená pozvoľným rozbehom, motorovou brzdou i kvalitnou elektronikou pre maximálnu bezpečnosť a komfort obsluhy. Táto píla je skvelou voľbou pre profesionálov aj náročných domácich majstrov, ktorí vyžadujú nadštandardnú presnosť, výkon a spoľahlivosť. až 165 mm
| Kategória | Elektrické pokosové píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 29.5 kg |
| Hladina akustického výkonu | 100 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1800 W |
| Maximálne otáčky | 3200 ot/min. |
| Priemer kotúča | 305 mm |
| Hĺbka rezu | 107 mm |
| Rozmery balenia | 91.0 x 54.0 x 58.0 cm |