Nákup a objednávka
Elektrická reťazová píla Scheppach CSE 2700
Elektrická píla Scheppach CSE 2700 patrí medzi tie najvýkonnejšie na trhu. Je skvelá na prípravu palivového dreva, prerezávanie stromov i kríkov alebo na tvarovanie a krátenie trámov. Je osadená kvalitnou lištou a reťazou. Rez tak bude vždy rýchly, bezpečný a hladký.
Ďalšia výbava zahŕňa automatické mazanie reťaze, Soft štart pre plynulý rozbeh motora, brzdu motora, bez nástrojové napínanie reťaze, indikátor preťaženia, bezpečnostný spínač, okienko . Píla je skvele vyvážená a držadlo umožňuje ľahké držanie píly v rôznych polohách. Súčasťou dodávky je aj ochranný kryt lišty.
Výhody:
| Kategória | Elektrické píly |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 4.8 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Soft-start , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Dĺžka lišty | 45.5 cm |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2700 W |
| Rýchlosť reťaze | 15 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.15 l |
| Počet článkov | 62 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 45.5 cm |
| Rozmery balenia | 54.0 x 21.0 x 26.0 cm |