Nákup a objednávka
Elektrická pokosová píla so záklzom Bosch GCM 8 SJL 0601B19100
Pokosová píla je vynikajúcim pomocníkom doma, v dielni aj na stavbách. Priemer pílového kotúča <21. prierez 312 mm. Rezná kapacita 0°: 70 x 312 mm Rezná kapacita 45° pokos: 70 x 214 mm Rezná kapacita 448 sklon mm
Výhody:
Obsah balenia: záklzom Bosch GCM 8 SJL 0601B19100
| Kategória | Elektrické pokosové píly |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 216 mm |
| Hmotnosť | 17.3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 112 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1600 W |
| Maximálne otáčky | 5500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 216 mm |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Rozmery balenia | 48.0 x 44.0 x 84.0 cm |