Elektrická pokosová píla Bosch GCM 254 D 0601B53000
Elektrická pokosová píla Bosch GCM 254 D je navrhnutá na zabezpečenie dlhodobej presnosti pri každom reze. Táto píla umožňuje konzistentne presné rezy vďaka dobre viditeľnej laserovej čiare, ktorá uľahčuje vedenie píly pozdĺž požadovanej línie rezu.
Užívatelia ocenia lepšiu podporu pri rezaní rôznych materiálov, čo je možné vďaka odnímateľnému predĺženiu, ktoré rozširujú. jednoduchšie vykonávanie opakovaných rezov je píla vybavená dĺžkovým dorazom, ktorý umožňuje jednoduché nastavenie a udržanie rovnakej dĺžky rezu. Bosch GCM 254 D tiež ponúka výnimočnú kapacitu záklzu 310 mm, čo umožňuje vykonávať väčšie rezy s vynikajúcou presnosťou, a tým zaisťuje vysokú kvalitu práce pre každého užívateľa tejto pokosovej píly. pokos: 90 x 210 mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické pokosové píly |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 254 mm |
| Hmotnosť | 17.9 kg |
| Hladina akustického výkonu | 109 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1800 W |
| Maximálne otáčky | 4800 ot/min. |
| Priemer kotúča | 254 mm |
| Hĺbka rezu | 90 mm |
| Rozmery balenia | 60.0 x 68.0 x 70.0 cm |