Nákup a objednávka
Elektrická pokosová píla Scheppach HM 110 MP 5901220901
Elektrická pokosová píla Scheppach HM 110 MP 5901220901 vybavená bohato zo zliatiny hliníka, ktoré obsahuje integrovaný výsuvný doraz na oboch stranách. Pre pohodlnú obsluhu a jednoduchú manipuláciu nechýba integrované prachové vrecko a praktické transportné madlo. Na zaistenie optimálnej kvality rezu v rôznych materiáloch jepíla vybavená dvoma rýchlosťami.
Rezná kapacita:
90°/90°: 340 x 90 mm Prerez 90°/45°: 240 x 90 mm Prerez 45°/45°: 240 x 45 mmVýhody:
Obsah balenie:
1x Elektrická pokosová píla Scheppach HM 110 MP 5901220901| Kategória | Elektrické pokosové píly |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 254 mm |
| Hmotnosť | 15.5 kg |
| Hladina akustického výkonu | 110.2 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2000 W |
| Maximálne otáčky | 4500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 254 mm |
| Hĺbka rezu | 90 mm |
| Rozmery balenia | 85.0 x 50.0 x 38.0 cm |