Nákup a objednávka
Pílový kotúč na drevo Kreator 254mm 60T KRT020428
Tieto pílové kotúče sú vyrobené z legovanej ocele, ktorá zaručuje kombináciu flexibility a tvrdosti. Mimoriadne veľké kovové zuby zaisťujú dlhú životnosť. Ideálne na rezanie rôznych druhov mäkkého a tvrdého dreva. Rozmery kotúča: 254 x 3,0 x 30 mm
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 254 mm |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 254 mm |
| Priemer kotúča | 254 mm |
| Počet zubov | 60 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 3.0 mm |
| Rozmery balenia | 28.0 x 1.0 x 34.0 cm |