Nákup a objednávka
Elektrická pásová píla na kov GÜDE MBS 125 V 40543
Prenosná pásová píla, určená na rezanie všetkých bežne používaných kovových materiálov (farebných kovov, zliatin, ocele, nerezovej) ocele).
Výhody:
| Kategória | Elektrické pásové píly |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 24.9 kg |
| Výkon | 400 W |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 400 W |
| Výška rezu | 125 mm |
| Rýchlosť pásu | 80 m/min |
| Rozmery balenia | 62.0 x 40.0 x 73.0 cm |