Nákup a objednávka
Elektrická okružná píla GÜDE KS 55-1300 58123
Praktická okružná píla, určená na pozdĺžne alebo pokosové rezy do dreva, tvrdých drevovláknitých/drevotrieskových dosiek, latoviek> hĺbky rezu (0°: 0 - 55 mm/45°: 0 - 38 mm), vodiaca doska s bočným naklápaním 0 - 45°, aretácia hriadeľa pre jednoduchú/rýchlu výmenu kotúča.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické okružné píly |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 160 mm |
| Hmotnosť | 3.9 kg |
| Hladina akustického výkonu | 106.5 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1300 W |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Maximálne otáčky | 4500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 160 mm |
| Hĺbka rezu | 55 mm |
| Rozmery balenia | 24.0 x 22.0 x 32.0 cm |