Nákup a objednávka
Pílový kotúč Kreator 160 mm 48T KRT020409
Tieto pílové kotúče sú vyrobené z legovanej ocele, ktorá zaručuje kombináciu flexibility a tvrdosti. Mimoriadne veľké kovové zuby zaisťujú dlhú životnosť. Ideálne na rezanie rôznych druhov mäkkého a tvrdého dreva.
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 160 mm |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 160 mm |
| Priemer kotúča | 160 mm |
| Počet zubov | 48 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.0 mm |
| Rozmery balenia | 19.0 x 1.0 x 22.0 cm |