Nákup a objednávka
Elektrická okružná píla FIELDMANN FDK 200802-E
Elektrická okružná píla FIELDMANN FDK 200802-E je vybavená výkonným motorom s medeným. S dodávaným kotúčom s priemerom 140 mm dokáže táto píla ľahko prevádzať rezy do hĺbky až 45 mm. Veľkou výhodou píly je možnosť nastavenia rôznych uhlov rezu, čo umožňuje precízne prispôsobenie a presné zapasovanie jednotlivých rez. Vďaka týmto funkciám je píla ideálnym nástrojom na rôzne práce s drevom, či už pri domácich projektoch alebo na stavbe. Priemer kotúča: 140 mm
Výhody:
Obsah balenia: okružná píla FIELDMANN FDK 200802-E
| Kategória | Elektrické okružné píly |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 140 mm |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 800 W |
| Dĺžka kábla | 1.8 m |
| Maximálne otáčky | 4000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 140 mm |
| Hĺbka rezu | 45 mm |
| Rozmery balenia | 22.0 x 22.0 x 26.0 cm |