Nákup a objednávka
Elektrická okružná píla FIELDMANN FDK 201202-E
Kotúčová píla značky FIELDMANN vďaka svojmu pevnému spracovaniu a dostatočnému výkonu 1,2 kW ľahko zvládne akúkoľvek výzvu v stave. Má robustnú hliníkovú konštrukciu a medené vynútenie motora.
S nastaviteľnou hĺbkou rezu pomocou jedinej rýchloupínacej páčky umožňuje vykonávať svižné a presné rezy, a to pozdĺžne aj šikmo. Použiteľná je aj na rezanie drevených dosiek, plastov, sadrokartónu a hliníkových profilov.
Výhody:
Obsah balenia:
1x Elektrická okružná píla FIELDMANN FDK 201202-E| Kategória | Elektrické okružné píly |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Priemer | 185 mm |
| Hmotnosť | 4 kg |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1200 W |
| Maximálne otáčky | 5000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 185 mm |
| Hĺbka rezu | 63 mm |
| Rozmery balenia | 26.0 x 26.0 x 35.0 cm |