Nákup a objednávka
Elektrická kapovacia/pokosová píla Einhell TC-MS 2513 L
Prostredníctvom svojho lasera napájaného zo siete poskytuje kapovacia/pokosová píla TC-MS 2513 L komfort a presnosť pri skracovaní a obrábaní plastov. Jej vysoko kvalitný otočný stôl má presné nastavenie uhla, ktoré je možné pomocou rukoväte aretovať v rôznych polohách.
Presný pílový kotúč z tvrdokovu pritom dosahuje vynikajúce výsledky. Pomocou svojej doľava naklápacej pílovej hlavy umožňuje kapovacia/pokosová píla TC-MS 2513 L prevádzanie pokosových rezov a zrážanie hrán v najrôznejších uhloch. Vak na zber triesok zaručuje čistotu na pracovisku a pre ľahkú, bezpečnú prepravu je k dispozícii prepravné zabezpečenie. Rozsah výkyvu (stôl píly): 47 ° - 47 ° Pokosový rez: 90°: 130 mm x 75 mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické pokosové píly |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 250 mm |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1600 W |
| Maximálne otáčky | 4000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 250 mm |
| Hĺbka rezu | 75 mm |
| Rozmery balenia | 39.0 x 39.0 x 54.0 cm |