Nákup a objednávka
Elektrická hobľovka s prieťahom GÜDE GADH 254 55441
Elektrická hobľovka s prieťahom GÜDE je výkonný nástroj, ktorý je ideálny pre profesionálne aj hobby použitie pri spracovaní dreva. Tento všestranný stroj umožňuje presné rovinné hobľovanie ako mäkkého, tak tvrdého dreva, pričom spoľahlivo porovnáva povrch materiálu a efektívne zráža hrany. stupníc.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Hoblovky s protahem |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 34 kg |
| Hladina akustického výkonu | 106 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1500 W |
| Dĺžka kábla | 1.8 m |
| Šírka hobľovania | 254 mm |
| Hĺbka hobľovania | 120 mm |
| Maximálne otáčky | 8500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 52.0 x 43.0 x 101.0 cm |