Nákup a objednávka
Elektrická hobľovačka s prieťahom GÜDE 55440 GADH 200
Hobľovačka s prieťahom, určená na rovinné obrábanie mäkkého aj tvrdého dreva v podmienkach domácich dielní. Spoľahlivý stroj na porovnávanie povrchov a zrazenie hrán. Rozmer: 0-45° Rozmery hobľovacieho stola (d x 2): 7 mm
Výhody:
| Kategória | Hoblovky s protahem |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 23 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1250 W |
| Dĺžka kábla | 1.8 m |
| Šírka hobľovania | 204 mm |
| Hĺbka hobľovania | 120 mm |
| Maximálne otáčky | 8000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 46.0 x 44.0 x 82.0 cm |