Nákup a objednávka
Elektrická hobľovka s prieťahom Scheppach hms 850 5902205901
Ako všetky stroje Scheppach je aj tento kombinovaný stroj špičkou vo svojej kategórii. Má silný motor, robustnú konštrukciu kombinujúce prvky ocele a liatiny, stabilné nohy zaisťujúce stabilitu stroja aj pri spracovaní dlhých kusov a dva kvalitné HSS nože umožňujúce hladké a rýchle opracovanie dreva. Rozmery: 815 x 450li hobľovanie: 737x210 mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Hoblovky s protahem |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 23 kg |
| Hladina akustického výkonu | 91 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1250 W |
| Počet nožov | 2 |
| Šírka hobľovania | 204 mm |
| Maximálne otáčky | 8000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 86.0 x 46.0 x 44.0 cm |