Nákup a objednávka
Elektrická hobľovka s prieťahom GÜDE GADH 254/230 V 55058
Hobľovka s prieťahom Güde je určená na komplexné opracovanie plochých a hranolových profilov z masívneho dreva v podmien. Jej základnou funkciou je porovnávanie povrchov, zrážanie hrán a hobľovanie drevených hranolov či dosiek. Má plynulé nastavenie úberu triesky a presné zrážanie hrán vďaka výklopnej vodiacej zarážke a automatický posuv obrobku. Hliníkový porovnávací stôl (d x š): 1050 x 260 mm 254 mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Hoblovky s protahem |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 83.2 kg |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1600 W |
| Šírka hobľovania | 254 mm |
| Hĺbka hobľovania | 2 mm |
| Maximálne otáčky | 6700 ot/min. |
| Rozmery balenia | 60.0 x 60.0 x 115.0 cm |