Nákup a objednávka
Elektrická hobľovka s prieťahom GÜDE GADH 254/400 V 55059
Elektrická hobľovka s povlakom na porovnávanie a hobľovanie určená na komplexné opracovanie plochých alebo hranolových profilov z masívneho dreva v podmienkách. Presné zrážanie hrán vďaka výklopnej vodiacej zarážke.
Výhody:
spínačObsah balenia:
| Kategória | Hoblovky s protahem |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 82.4 kg |
| Hladina akustického výkonu | 112 dB |
| Počet fáz | 3 |
| Napätie | 400 V |
| Príkon | 1600 W |
| Šírka hobľovania | 254 mm |
| Hĺbka hobľovania | 3 mm |
| Maximálne otáčky | 6700 ot/min. |
| Rozmery balenia | 59.0 x 60.0 x 115.0 cm |