Nákup a objednávka
Elektrická drážkovacia frézka Makita SG1251J
Drážkovacia frézka so silným motorom 1400 W. Nástroj je určený na rezanie drážok v betónových stenách, rezanie železných materiálov vody.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Drážkovacie frézky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 125 mm |
| Hmotnosť | 4.5 kg |
| Hladina akustického výkonu | 108 dB |
| Príkon | 1400 W |
| Maximálne otáčky | 10000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Hĺbka rezu | 30 mm |
| Rozmery balenia | 30.0 x 32.0 x 40.0 cm |