Nákup a objednávka
Elektrická drážkovacia frézka Bosch GNF 35 CA 0601621708
Drážkovacia frézkado muriva GNF 35 CA je praktický stroj so systémom Constant Electronicsystému tesnenia proti prachu.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Drážkovacie frézky |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 4.7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 113 dB |
| Príkon | 1400 W |
| Maximálne otáčky | 9300 ot/min. |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Hĺbka rezu | 35 mm |
| Rozmery balenia | 42.0 x 19.0 x 51.0 cm |