Nákup a objednávka
Diamantový deliaci kotúč Bosch 150 mm 2608602198
Diamantový rezný kotúč Standard for Concrete umožňuje spoľahlivé rezanie betónu, pórobetónu, cementovlákno atď
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 150 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.0 mm |
| Tvar segmentu | Segmentový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 15.0 x 0.0 x 18.0 cm |