Nákup a objednávka
Elektrická drážkovací frézka Makita SG181
Elektrická drážkovací frézka Makita SG181 je výkonný nástroj určený pro efektivní řezání a drážkování ve zdivu, vybavená silným motorem o výkonu 2150 W.
Tento model je ideální pro profesionální použitie, kde je vyžadována vysoká přesnost a rychlost práce. Díky elektronické kontrole otáček a pozvolnému rozběhu je práce s touto frézkou plynulá a bezpečná.
Oproti svému předchůdci, modelu SG180, nabízí SG181 rychlejší pracovní výkon, což umožňuje dokončení úkolů v kratším čase. Kromě toho je frézka vybavena spolehlivým systémem odsávání prachu, který zajišťuje čisté pracovní prostředí a minimalizuje množství prachu ve vzduchu, čímž zvyšuje komfort při práci.
Obsah balenia:
Diamantový kotouč není súčasťou balenia.
| Kategória | Drážkovacie frézky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 180 mm |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Napätie | 2330 V |
| Príkon | 2150 W |
| Maximálne otáčky | 7200 ot/min. |
| Priemer kotúča | 180 mm |
| Hĺbka rezu | 60 mm |
| Rozmery balenia | 20.0 x 45.0 x 30.0 cm |