Nákup a objednávka
Segmentový diamantový kotúč Makita 125x22,23mm 10ks
Segmentový diamantový kotúč na suché rezanie stavebných materiálov.
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 125 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Počet v sadě | 10 ks |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Tvar segmentu | Segmentový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 21.0 x 18.0 x 5.0 cm |