Nákup a objednávka
Diamantový rezný kotúč segmentový EXTOL PREMIUM 230 mm 108715
Rada diamantových rezných kotúčov vo vysokej kvalite pre profesionálne a poloprofesionálne použitie za dostupné ceny.
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 230 mm |
| Výrobca | EXTOL PREMIUM / Informace o výrobci |
| Priemer | 230 mm |
| Priemer kotúča | 230 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 3 mm |
| Tvar segmentu | Segmentový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 23.0 x 0.0 x 27.0 cm |