Nákup a objednávka
Diamantový rezný kotúč EXTOL INDUSTRIAL 125 mm 8703042
Diamantový rezný kotúč určený na suché i mokré rezanie betónu, muriva, kameňa, tehál, žuly, žuly kremeňa, skla, porcelánu, keramiky a strešných škridiel.
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 125 mm |
| Výrobca | EXTOL INDUSTRIAL / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.25 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.5 mm |
| Tvar segmentu | Celoobvodový , Turbo |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 12.0 x 0.0 x 14.0 cm |