Nákup a objednávka
Diamantový rezný kotúč Bosch EXPERT Diamond Metal Wheel X-LOCK 125 mm 1 ks 2608900533
Diamantový deliaci kotúč EXPERT Multi Material je navrhnutý pre maximálnu všestrannosť. Tento kotúč je ideálnou voľbou pre profesionálov, ktorí potrebujú spoľahlivý nástroj na efektívne rezanie rôznorodých materiálov v jednom projekte. Rozmery kotúča: 125 x 22/23 22/23 mm
Opracovateľné materiály:
Obsah balenia:
| Kategória | Diamantové kotúče na kov priemer 125 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Maximálne otáčky | 12250 ot/min. |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Upínanie | X-LOCK |
| Výkonnostná trieda | Bosch EXPERT |
| Rozmery balenia | 14.0 x 2.0 x 17.0 cm |