Nákup a objednávka
Diamantový kotúč Makita 125 x 1.3 x 22,23 mm
Špeciálne diamantové kotúče na rezanie ocele, ušľachtilej ocele, umelej hmoty a betónu.
| Kategória | Diamantové kotúče na kov priemer 125 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.3 mm |
| Tvar segmentu | Segmentový |
| Rozmery balenia | 19.0 x 16.0 x 1.0 cm |