Nákup a objednávka
Diamantový kotúč TURBO MAGG 115 mm DKT115
Rezný diamantový kotúč určený na rezanie stavebných materiálov; zámková dlažba, vnútorné obklady a dlažby, strešné škridly, strešné škridly pálené/betónové, vonkajšie obklady, plavená dlažba, žula-granit, mramor. Kotúč je vhodný pre rezanie za sucha aj za mokra.
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 115 mm |
| Výrobca | MAGG / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.0 mm |
| Tvar segmentu | Celoobvodový , Turbo |
| Rozmery balenia | 15.0 x 18.0 x 1.0 cm |