Nákup a objednávka
Diamantový kotúč Turbo FESTA INDUSTRY 125 mm 21205
Profesionálny diamantový rezný turbo kotúč na suché aj mokré rezanie. Špeciálny tvar segmentu s vysokým obsahom diamantových zŕn pre náročné rezanie betónu, železobetónu, žuly, tvrdých dlažieb a obkladov, kameňa, muriva. Kotúč možno použiť aj na mramor, keramiku a sklo.
Výhody:
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 125 mm |
| Výrobca | FESTA / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.0 mm |
| Tvar segmentu | Celoobvodový , Turbo |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 13.0 x 2.0 x 16.0 cm |