Nákup a objednávka
Diamantový kotúč turbo FESTA 150 mm 21415
Diamantový kotúč FESTA, kvalitné materiály aj spracovanie, špeciálny tvar diamantových segmentov i konštrukcia a pevné uchytenie k nosnému disku kotúča. Vysoký obsah diamantového prachu,
Kotúč je určený pre suché aj mokré rezanie betónu, železobetónu, tehál, muriva, kameňa.
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 150 mm |
| Výrobca | FESTA / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.6 mm |
| Tvar segmentu | Celoobvodový , Turbo |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 15.0 x 0.0 x 18.0 cm |